KONST / Litografier / Färglitografi 6467103
nr 646 7103
Färglitografi
signerad, komposition, 75/150, 43x67
Utrop:
100 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 21 juni 2010
kl 19:46:24
3.100 kr
550 kr
950 kr
1.600 kr
2.100 kr
2.400 kr
2.700 kr
2.900 kr
3.100 kr
3.200 kr